T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / GEMLİK - Gemlik Halk Eğitimi Merkezi

Haberler

Ock

Ock

KURUM MERKEZ BİNAMIZDA YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 KURSU TAMAMLANMIŞTIR.

Ock

KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA GENELGENİN YAYIMINDAN İTİBAREN,TÜM BİLGİSAYARLARIN STANDART TÜRK KLAVYESİ(F KLAVYE) OLMASI

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN F KLAVYE KULLANIMI KONULU 15923718-101.04-E.220641

SAYILI 5 OCAK 2017 TARİHLİ RESMİ YAZIDA YAYIMLANMIŞTIR.

MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE OLUŞAN TALEP DOĞRULTUSUNDA STANDART TÜRK KLAVYESİ KURS PROĞRAMI AÇILMIŞTIR.KURS SÜRESİ TOPLAM 108 SAAT OLUP,TEORİK VE UYGULAMA ŞEKLİNDE PLANLANMIŞTIR.KURS BİTİMİNDE PROĞRAMI BAŞARI TAMAMLAYANLARA KURS BİTİRME BELGESİ VERİLECEKTİR.KURSA KATILIM SAĞLAYAN KURSİYERLERBU KURSA KATILDIKLARINDA,BİLGİSAYARDA F KLAVYE KULLANARAK ON PARMAKLA HIZLI BİR ŞEKİLDE YAZABİLECEK,TÜM YARDIMCI TUŞLARI KULLANABİLECEKLERDİR.İSTİHDAM İÇERİKLİ BİR KURS OLUP,KURSA KATILIM SAĞLAYAN KPSS SINAVINDA BARAJI GEÇEN VE BAŞVURU ŞARTLARINI TAŞIYAN BİREYLER ZABİT KATİPLİĞİ SINAVINA BAŞVURU YAPABİLİRLER.

Ock

Hayat Boyu Öğrenme Kurumları 2022 Yılı Kurs, Faaliyet Planlaması için Gemlik-Orhangazi-Mudanya ve İznik HEM mdüdürleri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu AYYILDIZ başkanlığında Gemlik Halk Eğitimi Merkezinde Toplanıldı.

Ock

Açık Öğretim Lisesinin 2021-2022 eğitim öğretim yılı II. Dönem sınavı Sınav Uygulama Takvimi ne göre e-Sınav olarak yapılacaktır.

Ara

Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim Ortaokulu 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı  2021-2 Dönemi İlk Kayıt ve Kayıt Yenileme İş ve İşlemleri ile ilgili Genel Kapsamlı Duyuru

May

Kurslarımızla koylerdeyiz.